Genel Bakış

Biz Kimiz

Rhxo, dünya çapındaki müşterilerin sorunlarına çözüm olarak geliştirme servisleri sunan bir yazılım ve web geliştirme şirketidir.9 yıldan beri IT işinde olan Rhxo, 35’in üzerinde vasıflı, tecrübeli IT uzmanından oluşan güçlü bir ekibe sahiptir. Rhxo olarak sağladığımız yazılım ve destek hizmetleriyle müşterilerimizin operasyonlarını düzenlemek, verimliliklerini arttırmak, ve şirketiçi iletişimi arttırmak görevlerimiz arasındadır. Bu müşterilerimiz küçük kuruluşlardan büyük kuruluşlara kadar (örneğin Fortune 500) her boyuttan şirketlerdir.

Ne Yaparız

Rhxo, alışılmış website dizaynlarından kompleks internet sistem geliştirmelerine kadar kapsamlı web servisleri sunar. Biz, tekliflerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına dikkat eder ve onlara güvenilir çözümler sağlamayı temel alırız. Müşterimizin rekabet avantajını ve üretkenliğini en yüksek düzeye çıkarmak, maliyet verimliliği olacak şekilde üstün nitelikli sonuçlar sunmak için,en son teknolojik gelişmeler ve kanıtlanmış metodolojilerle çözüm sunarız.

Güçlü Yönlerimiz

İnternet Çözüm Sağlayıcısı
Kişiye veya kuruma hitap eden website tasarımına , çok katmanlı internet geliştirme sistemine ya da klasik programlamaya ihtiyacınız olursa, Rhxo kullandığı son teknolojiler ve sektör trendleri (örneğin Web 2.0) ile size en uygun çözümü sunacaktır.

Tam Döngülü Geliştirme Servisleri
Rhxo’da, ihtiyaç belirleme ve tanımlama, yazılım altyapısı tasarımı, kodlama, test etme ve tasdik etmelerden ürün bakımına ve desteğine kadar tam aşamalı geliştirme sürecini desteklemekteyiz. Uzmanlarımız, isteklerinize dayanarak, size teknoloji ve uygulama seçenekleri hakkında uygun tavsiyeler vererek çözüm geliştirmenin her aşamasında sizi adım adım götüreceklerdir.

Tecrübe ve Uzmanlık
Internet servisleri ve çözümleri sağlamada 9 yıllık tecrübe ve Rhxo’ nun farklı alanlarında tamamlanmış yüzlerce proje, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan “doğru” çözümleri sunmamızı sağlayan bilgi birikim veri tabanını oluşturmuştur.

Kalite Standartları
Rhxo’nun kalite anlayışı 3 tutuma dayanır: Personel Kalitesi, Süreç Kalitesi ve İletişim Kalitesi. Rhxo’daki her proje, her geliştirme aşamasında proje aktiviteleri ve sonuçlarını denetleyen tahsisli kalite güvence bölümünün daimi kontrolü altındadır.

Profesyonel Ekibimiz
Belirli bilgisi olan birinci sınıf uzmana ya da farklı teknolojik becerileri ve alanında uzman olan bir ekibe ihtiyacınız olursa, Rhxo, analistleri, proje müdürleri, yazılım mimarları, web ve grafik tasarımcıları, flash animatörleri, yazılım geliştiricileri, kalite güvencesi ve test etme uzmanlarını içeren 35’in üzerinde IT uzmanından oluşan bir ekibe sahiptir.

İş Felsefemiz

Biz, Rhxo’da kendimizi, müşterilerimize en yüksek değeri sunarak onları sürekli değişen ve de daha da zorlaşan iş dünyasında başarılı olmalarına yardımcı olmaya adarız.Ttemel şirket değerlerimiz bizim başarımızın müşterilerimizin başarılarına bağlı olduğu yaklaşımından gelir.Anahtar ilkelerimiz:

Müşterilerin İhtiyaçlarını Anlamak
Müşterimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için her müşterinin durumunu dikkatle inceler ve onlara güvenilir çözümler sunarız.Sizin için en uygun seçeneği ve karar vermenize yardımcı olabilecek alternatifleri tavsiye olarak sunarız.

Müşterilerle Partnerlik
Biz, kendimizi sizin uzun süreli, güvenilir partneriniz olmaya adarız. Önceliğimiz sadece profesyonel servisleri ve çözümleri sağlamak değil, ayrıca ihtiyaçlarınızı bugün karşılayan ve de ileride büyüyen işinizi desteklemeye adayan Bilgi Teknolojileri sağlayıcınız haline gelmektir.

Müşterilerin Güven ve İnancını Kazanmak
Kişiye özel ilgi, yaptığımız işe kendimizi tamamen vermek ve uzun ömürlü ilişkilere bağlılık müşterimizin güven ve inancını kazanmadaki amacımızdır.Size, kaliteli iş sunmak ve işinizde başarılı olmanıza yardım edebilmek için daha fazla yol katedeceğiz.

Rhxo, 1999’da kurulduğundan beri, orta ölçekli, büyük ölçekli kurumlara ve çok uluslulara kadar birçok kuruma çok sayıda yenilikçi e-business çözümler sağlamıştır.Rhxo’da servislerimizi giderek büyüyen e-business çerçevesinde,rekabetçi avantajlar sağlamayı amaçlayarak temelde 4 bölüm altında tasarlarız:

Web uygulama geliştirmelerinden e-ticaret uygulamasına kadar, Rhxo farklı alanlarda, karmaşık ortamlarda iş görebilen ve entegre olmuş, tamamen ölçeklendirilebilir e-business çözümlerine odaklanır.Bu sistemlerde bakım ve destek minumumdur.

Rhxo’da, analistlerimiz, teknik danışmanlarımız ve yazılım mühendislerimiz iş modelinizi ve içinde olduğunuz piyasayı ihtiyaçlarınızı belirleyerek analiz edecek ve stratejik iş çözümleri ile yeniden yapılanma için malzemeler geliştirecek ve iş sürecinizi bulgulara göre mükemmele eriştireceklerdir. Size, rekabetin fazla olduğu iş dünyasında en iyi sonuçlar için, en yüksek kalite servisi ve araçları sunabilmek için, Rhxo “önce müşteri” yaklaşımına inanmaktadır ve müşterisini odak noktasının merkezine koyar ve sürecin her adımında sizinle beraber yürür.

Misyonumuz

İşlerin daha iyi ilerleyebilmesi için, sorunlarınıza yenilikçi çözümler geliştirerek en son Bilgi Teknojilerini kullanırız.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı gelişme ve en iyi pazarlamayı ve uygun teknik becerileri kullanarak yenilikçi e-business çözümleridir.Bu, sırasıyla müşterilerin online büyümesini sağlayacak ve iş potansiyelini arttıracaktır.

Güçlü Yönlerimiz

  • Dinamik Web çözümleri,iş süreci otamasyon araçları ve yazılım geliştirme için TEK DURAĞINIZ.
  • Sektörün-ve işin- belirli ihtiyaçları karşılamak için tam özelleştirilmiş ve yenilikçi e-business çözümlerinde 10 YILLIK BAŞARILI PERFORMANS.
  • Müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi için YOĞUN ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME
  • Zamanında ve bütçenin içinde 200’ÜN ÜZERİNDE PROJE TESLİMİ.
  • ORTALAMA YILLIK BÜYÜME 100%.
  • Sadece müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı profesyonellerden oluşan 35’İN ÜZERİNDE BİR EKİP.
  • Etkili PROJE YÖNETİMİ için MÜŞTERİ DESTEĞİ ve ÖZEL HESAP YÖNETİCİLERİ.